EREN HOLDİNG MİLLETİNİN YANINDA!


Dünya’da ve ülkemizde hızla yayılan COVID-19 virüsü birçok insanı etkilemektedir. Devletler ve sivil toplum kuruluşları farklı çalışmalarla salgının etkisini en aza indirmek ve salgını ortadan kaldırmak için azami gayret göstermektedir.

Eren Holding, “Türkiye’nin Eren’i” sloganı ile çıktığı yolda, holding ve bünyesindeki tüm şirketleriyle ülkesine ve topluma karşı sorumluluğunun farkındalığıyla, milletinin yanında olmaya devam ediyor.

Eren Holding, Dünya’yı ve ülkemizi derinden etkileyen COVID-19 salgınına karşı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 6 milyon TL nakdî bağışla destek veriyor.

Ayrıca, valiliklere ve hastanelere, ihtiyaç duyulan sağlık malzemelerini içeren 5 milyon TL tutarında yardım gönderiyor.

Devletimizin tüm kurumlarının ve halkın destekleriyle, ülkemizde büyük ilgi gören "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına, Eren Holding ve bağlı şirketleri tarafından, toplamda 11 milyon lira değerinde bağış yapılıyor.

Eren Holding, başta sağlık çalışanları olmak üzere, tüm güvenlik ve emniyet teşkilatını, bünyesinde emek veren her bir çalışanını, milleti için gayret gösteren her bir bireyi destekleyecek, Dünya’yı kasıp kavuran bu salgın tehdidi ortadan kalkana kadar; tüm sağlık imkânlarını seferber eden devletinin yanında olmaya, bağış ve yardımlarıyla milletinin yanında, “Türkiye’nin Eren’i” olmaya devam edecektir.