Ambalaj
Modern Oluklu
Ana Sayfa
Geri Dön
Modern Oluklu Mukavva Ambalaj, ilk üretimine 1997 yılında kurulan Çorlu tesisinde başlamıştır.

Bursa, Manisa, Kayseri, Gebze ve Eskişehir tesislerinin açılması ile yılda 550.000 ton üretim kapasiteli Türkiye’deki en büyük oluklu mukavva şirketi haline gelmiştir.

Kayseri fabrikamız ile ilgili 2020 yılında bitmesi beklenen kapasite artırımına ek olarak, İstanbul-Hadımköy, Sakarya-Adapazarı ve Bursa’da yeni yatırım imkanlarını araştırmakta olan şirket,bu projeler doğrultusunda 2025 yılında 1.000.000 ton kapasiteye ulaşmayı hedeflemektedir.

Belgeler
ISO 9001, OHSAS 18001, BRC/ IoP, ISO 14001, SMETA 6 (SEDEX),ADR ve FSC belgelerine sahip Modern Ambalaj, Ar-Ge gücü ile desteklediği yüksek kaliteli ürünleriyle müşterilerine inovatif çözümler sunmaktadır.

Ürünler
Modern ambalaj üretim tesislerimizde; E, B, C dalga ondüle valsleri ile istenilen ebat ve kalitede tek dalga, EB ve BC dalga şeklinde dopel, BCA dalga kullanılarak tripleks ve akordiyon (sonsuz) levha ve kutu üretimleri yapılabilmektedir. Şirket, Safiha, Tripleks, Yaş Meyve ve Sebze kutuları ile özellikle pizza kutusu ihracatını gelecek yılların gelişme hedeflerine koymuştur.
Detaylı bilgi için www.modern-ambalaj.com.tr  sitemizi ziyaret edebilirsiniz.