Beton
Medcem Beton
Ana Sayfa
Geri Dön
Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş Türkiye hazır beton sektöründe, Ege Bölgesinde yarattığı 22 yıllık süreçteki sinerji, deneyim ve bilgi birikimini yeni ismi ve yeni kadrosu ile Akdeniz Bölgesinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Ocak 2015 tarihinde ilk olarak Mersin ili Akdeniz ilçesinde Karacailyas Hazır Beton Tesisi ile bölgede konumlanmıştır.

Temmuz 2015 tarihi itibariyle Adana’da Sarıçam Hazır Beton Tesisi, Mersin’de Yalınayak, Mezitli Hazır Beton Tesisleri ile bölgeye giriş yaparak sektörde hızlı bir şekilde yerini almıştır.

Adana ilinde Sarıçam, Mersin ilinde Karacailyas, Yalınayak, Mezitli, Anamur tesisleri ile 5 ayrı lokasyonda 1.500.000 m3/yıl beton üretim kapasitesi, 40 adet transmikser , 10 adet mobil ve 1 adet sabit pompa ile bölgede çalışmalarını devam ettirmektedir.

Modern çağın gereksinimi olan ürün,kalite,dağıtım ve doğru fiyat bileşenlerini bir araya getirerek ihtiyaçlar noktasındaki yatırımlarını sürdürerek sosyal fayda ve temiz çevre ilkeleriyle büyüyerek emin adımlarla gelişimine devam edecektir.

Ülkemizin, özel sektör yatırımlarından olan Zetes ( Zonguldak Eren Enerji Termik Santrali ) ve Medcem Madencilik Çimento Fabrikası yatırımlarında 4 adet proje tesisi ile önemli yapılardaki özel hazır beton ihtiyaçlarını karşılayan Medcem Beton Üretim Pazarlama San. ve Tic. A.Ş yeni nesil üretim teknolojileri, kalite anlayışı ve modern CRM yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya devam edecektir.

www.medcembeton.com.tr