Beton
Medcem Beton
Ana Sayfa
Geri Dön
Medcem Beton Üretim ve Pazarlama A.Ş, Türkiye hazır beton sektöründe Akdeniz Bölgesinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Ocak 2015 tarihinde ilk olarak Mersin ili Akdeniz ilçesinde Karacailyas Hazır Beton Tesisi ile bölgede konumlanmıştır.

Temmuz 2015 tarihi itibariyle Adana’da Sarıçam Hazır Beton Tesisi, Mersin’de Yalınayak ve Mezitli Hazır Beton Tesisleri ile bölgeye giriş yaparak sektörde hızlı bir şekilde yerini almıştır.

Adana ilinde Sarıçam, Mersin ilinde Karacailyas, Yalınayak, Mezitli ve Anamur tesisleri ile 5 ayrı lokasyonda toplam 1.500.000 m3/yıl beton üretim kapasitesine sahiptir.

40 adet transmikser , 10 adet mobil ve 1 adet sabit pompa ile bölgede çalışmalarını devam ettirmektedir.

Modern çağın gereksinimi olan ürün, kalite, dağıtım ve doğru fiyat bileşenlerini bir araya getirerek, sosyal fayda ve temiz çevre ilkeleriyle emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Ülkemizin özel sektör yatırımlarından olan Zetes ( Zonguldak Eren Enerji Termik Santrali ) ve Medcem Madencilik Çimento Fabrikası yatırımları gibi önemli yapılardaki özel hazır beton ihtiyaçlarını karşılayan Medcem Beton; yeni nesil üretim teknolojileri, kalite anlayışı ve modern CRM yaklaşımları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaya devam etmektedir.

www.medcembeton.com.tr