Devanlay Eren Tekstil Sanayi A.Ş., 1991 yılında kurulduktan sonra, Fransız tekstil firması Devanlay SA ile birlikte Lacoste’un ürünlerini hakim olduğu pazarlar için üretmekte ve yıllık 2.000.000 adedi aşan kapasitesiyle tüm ürün gruplarında mağaza ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Çorlu’da bulunan tesisin tüm safhalarında en ileri teknoloji kullanılmakta olup, ayrıca 2021 yılında ayakkabı ve 2022 yılında da iç giyim üretimine başlanmıştır. Ham madde depolama, akıllı raf sistemi ile anlık stok kontrolü, yazılım destekli manyetik kart kontrollü personel ve üretim verimliliği, RFID destekli konuşan ürün teknolojileri ile stok, üretim, verimlilik ve sevkiyat kontrolleri için geliştirilen en yeni sistemler kullanılmaktadır.

Genç, dinamik ve yaratıcı bir kadrodan oluşan “Tasarım Merkezimiz” endüstrinin ve moda dünyasının trendlerini dikkate alarak Dünya’nın her yerinden profesyoneller ile iş birliği yaparak tasarımlar ve ürün geliştirme çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Tüm dünyada 114 ülkede tüketicisiyle buluşan ünlü Fransız markası Lacoste, lisanslı üreticisi olan Devanlay-Eren tarafından 2005’ten itibaren Rusya, Ukrayna, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Baltık ve BDT ülkelerinde olmak üzere toplam 18 ülkede Lacoste markasının üretim haklarını elinde bulundurmaktadır.