SuperStep, tüketicilerin kendilerini diledikleri gibi ifade edebileceği yüzlerce seçeneği aynı çatı altında toplarken, sadece bir perakende markası olmaktan çok daha fazlasını hedefliyor SuperStep olarak hem mağazalarımızda hem de çevrim içi tüm kanallarımızda dinamik alanlar yaratmaya devam ediyoruz.

İletişimin gücüne inanan, çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyor ve farklılıklara saygı duyuyoruz.

Dünyada neler olup bittiğini takip eden, duyarlı ve yenilikçi bir marka olarak, köklü şirket geleneğinin getirdiği güven duygusunu da DNA’mızda taşıyoruz.

2012 yılından bu yana Lacoste, Converse, Adidas, Nike, Vans, Puma, Skechers, Timberland, Crocs, New Balance, The North Face, Birkenstock gibi dünyaca ünlü markaların sizlerle buluşmasını sağlarken, bu güveni her adımda daha da büyütmeye çalışıyoruz.

Dünyaca ünlü markaların en özel koleksiyonlarını barındıran ve moda eğilimlerini yakalayan bir marka olarak, sneaker ve sokak kültürünün yayılması ve yansıtılması alanında da öncülük ediyoruz.

Türkiye'de 1’i çevrim içi mağaza olmak üzere toplam 94, Rusya’da 1’i çevrim içi mağaza olmak üzere toplam 55 ve Ukrayna'da 1’i çevrim içi mağaza olmak üzere toplam 9 adet mağazamızla dünya çapında da geniş bir aileyiz.


www.superstep.com

Instagram